nikulka - komentarze


Siemanko! Jestem nowym użytkownikiem tego serwisu i nie wiem czy stałym. Jak na razie podoba mi się ten blog. No to teraz kilka słów o mnie:
Jestem 13letnią dziewczynką o imieniu Weronika (wszyscy mówią na mnie Nika, ale to szczegół):D.Kocham zwierzeta i koszykówkę. W domciu mam psa, 4 akwaria z rybkami i jedno z rakiem, szynszylę, papużkę i kosztniczkę. Wiem, że to wygląda jakbym miała zwierzyniec i wprawdzie te zwierzęta zajmują cały mój pokój, ale dobra... No i to chyba wszystko z takich bardziej ogólnych rzeczy... To jest mój numer gg: 7361540 i jeśli będziecie chcieli, to walcie! ;)
To cześć!



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
05.12.2004 :: 16:05 :: 136-goc-2.acn.waw.pl

Monika

Cześć Nika!
Fajnie tutaj... szczerze mówiąc nie wiedziałam o istnieniu takiej stronki... zaraz wejde na stronke główną i może też se tutaj blożka założe....
NIo to pozdrowionka i koniecznie wpadnij do mnie.... bo łącznie na tych 2 blogach zostawiłam Ci 3 komenty (wraz z tym) a Ty mi zawsze 1 :(
Apap
04.12.2004 :: 20:27 :: 213.238.103.230.adsl.inetia.pl

natka

Hejka! To w takim razie zycze Ci powodzenia w prowadzeniu bloga! Zapraszam tez do mnie! Adres zostawiam w ksiedze gosci!
04.12.2004 :: 19:15 :: ale222.internetdsl.tpnet.pl

madzia140

Siemka masz fajnego blogaska! Prosze mogłabyś kiedyś do mnie wpaść na blodzia i zostawić komcia, bo mój nie jast tak popularny jak twój? Plisssssss..!!! Dzięki i PoZdRoWiEńKa! www.madzia140.talk.pl
Talk.pl :: Wróć